Zlatnický ateliér budovaný od roku 2010.


Výrobě šperků se věnuje zlatnice Tereza Wölfli Polanská. Šperky, které navrhuje, se snaží kompletovat tak, aby byly co nejlépe nositelné.


NÁŠ PŘÍBĚH

Jak to všechno začalo...


Ti amo + diamond = Tiamond

Zakladatelka zlatnické dílny Tereza Wölfli Polanská vystudovala Střední umělecko-průmyslovou školu v Turnově, která je jedinou šperkařskou střední školou v ČR. Dále absolvovala několik vzdělávacích kurzů jako Fasování - vsazování drahých kamenů, Rytí do šperků a Zkoušení drahých kovů. Zlatnice se každoročně zúčastňuje soutěže Šperk roku pořádaný v Praze, odkud si přivezla 3. místo v kategorii Komerční šperk.

 

Tiamond – zlatnický ateliér

Nabízíme možnost nahlédnout přímo pod ruce zlatníků a tak si nenechat ujít zajímavý proces výroby šperků nebo jeho opravy.

Rádi bychom našimi šperky a službami oslovili nejen mladou ale i starší generaci. Snažíme se ke všem přistupovat individuálně dle požadavků a časových možností. Nemáme pevně stanovenou otevírací dobu z důvodu, že se potřebujeme plně věnovat práci na výrobě šperků nebo opravách. Rádi si s Vámi sjednáme schůzku v naší zlatnické dílně a bez rušení se můžeme věnovat Vašemu přání.

PROČ SI VYBRAT NÁS

Buďte výjimeční, buďte kým chcete být.


Profesionalita a odbornost

Vždy jednáte přímo s námi, s odborníky ve zlatnickém řemeslu. Svou práci děláme v nejvyšší úrovni podle osvědčených zlatnických technik.

Individuální přístup

S každým zákazníkem jednáme zcela na rovinu a individuálně. Klademe důraz na upřímné jednání z obou stran. Nejsme klasický obchod s jasně danou otevírací dobou. Časově se Vám přizpůsobíme kdykoliv během dne nebo o víkendu.

Přátelská a trpělivá komunikace

Poskytneme Vám odborné výklady ze zlatnictví, klenotnictví a drahých kamenů. Zúčastňujeme se šperkařských veletrhů, výstav drahých kamenů a díky tomu máme pro Vás vždy aktuální informace.

Dokonalé provedení, kvalitní materiály a servis

Při výrobě a opravách používáme nejkvalitnější materiál a komponenty z osvědčených zdrojů. Na finálním vzhledu šperku si dáváme nejvíce záležet, protože to je to co každý zákazník očekává. Nabízíme záruční, ale i pozáruční servis. Šperk do jednoho roku od výroby zdarma vyčistíme, vyleštíme a zkontrolujeme, popřípadě vady odstraníme.

Eshop