O nás

Zlatnická dílna byla postupně budovaná od roku 2010 za účelem poskytovat rozšířené služby ve šperkařském odvětví.

Výrobě šperků se zejména věnuje zlatnice Tereza Wölfli Polanská a opravám šperků zlatník Lumír Wölfli. Společně se věnují návrhům šperků a jejich realizaci. Díky vzájemné spolupráci vznikají ojedinělé nápady s čistým designem. Šperky, které navrhují, se snaží kompletovat tak, aby byly co nejlépe nositelné.

Zakladatelka zlatnické dílny Tereza Wölfli Polanská vystudovala Střední umělecko-průmyslovou školu v Turnově, která je jedinou šperkařskou střední školou v ČR. Dále absolvovala několik vzdělávacích kurzů jako Fasování – vsazování drahých kamenů, Rytí do šperků a Zkoušení drahých kovů. Zlatnice se každoročně zúčastňuje soutěže Šperk roku pořádaný v Praze, odkud si přivezla 3. místo v kategorii Komerční šperk.

Zlatník Lumír Wölfli vyučen v oboru zlatník-klenotník na Akademii Světlá nad Sázavou pod vedením Terezy Wölfli Polanské.

Tiamond – zlatnická dílna nabízí možnost nahlédnout přímo pod ruce zlatníků a tak si nenechat ujít zajímavý proces výroby šperků nebo jeho opravy.

Náš cíl

Rádi bychom našimi šperky a službami oslovili nejen mladou ale i starší generaci. Snažíme se ke všem přistupovat individuálně dle požadavků a časových možností.

Nemáme pevně stanovenou otevírací dobu z důvodu, že se potřebujeme plně věnovat práci na výrobě šperků nebo opravách. Rádi si s Vámi sjednáme schůzku v naší zlatnické dílně a bez rušení se můžeme věnovat Vašemu přání.

Co říci na závěr?


Profesionalita a odbornost – vždy jednáte přímo s námi, s odborníky ve zlatnickém řemeslu. Svou práci děláme v nejvyšší úrovni podle osvědčených zlatnických technik.

Individuální přístup – s každým zákazníkem jednáme zcela na rovinu a individuálně. Klademe důraz na upřímné jednání z obou stran. Nejsme klasický obchod s jasně danou otevírací dobou. Časově se Vám přizpůsobíme kdykoliv během dne nebo o víkendu.

Přátelská a trpělivá komunikace – poskytneme Vám odborné výklady ze zlatnictví, klenotnictví a drahých kamenů. Zúčastňujeme se šperkařských veletrhů, výstav drahých kamenů a díky tomu máme pro Vás vždy aktuální informace.

Dokonalé provedení, kvalitní materiály a servis – při výrobě a opravách používáme nejkvalitnější materiál a komponenty z osvědčených zdrojů. Na finálním vzhledu šperku si dáváme nejvíce záležet, protože to je to co každý zákazník očekává. Nabízíme záruční, ale i pozáruční servis. Šperk do jednoho roku od výroby zdarma vyčistíme, vyleštíme a zkontrolujeme, popřípadě vady odstraníme.